Обізнаний

Містечко СТУПІДОНІЯ. Епізод №3. Петро, 29 років: full, a fool

17.01.2024
  • Задати питання
Петро, 29 років, топ-менеджер, спортсмен, любить мандрувати

 

Ставить конкретні запитання. Відповіді обмірковує. Іноді ставить запитання на розуміння якихось явищ, ситуацій. Самокритичний. Здатний визнати помилку. Навчаючись, з’їдає всі порції, без залишку і нарікання на несмак/складність/обсяг. Йде за таймтейблом Алгоритму English Search Quest.

Якщо не намагатись диктувати педагогу методику, а довіритись йому, то твій власний мозок починає тебе активно та позитивно дивувати.

Мені з Петром реально пощастило. І як людині, і як педагогові. Подумки я його називаю аристократом із глибинки — найглибша «європейськість» у всьому: такт, самокритичність, доброзичливість. Почуття гумору просто бездоганне, що я, мабуть, ціную в людях понад усе.

За весь період нашої взаємодії я жодного разу не почув від хлопця щось на кшталт «складно, багато чи нелогічно». Навпаки: «Окей, зустрінемося у суботу. Тупитиму очно». І такий світогляд дає свої результати…

Петро:

— Як на мене, все дуже просто. Коли займатимемося серйозними речами?

Д.Т.:

— Надішліть мені виконані вправи (нехай навіть за допомогою Google-перекладача). Будете вражені кількістю помилок.

Петро:

— Денисе, як не забувати про артиклі? У мене поки що не виходить.

Д.Т.:

— Привчіть себе до дисциплінованості. На етапі вивчення англійської мови в процесі виконання вправ змусіть себе ВСІ слова з першого стовпчика (мова йде про обчислювані іменники) якось деталізувати. Артиклями чи займенниками – неважливо. Поступово це борошно перейде у навичку, яку Ви перестанете помічати.

Петро:

— Все зрозуміло:

  • “He washes the dishes” — активна дія.
  • “He is tied and wet” — стан.
  • “Stupid” — професія.

— А чи можна сказати: «Повний дурень»? Дякую…

Д.Т.:

— Ну, якщо вже «Stupid» — професія, то де Ваш деталізатор? “A stupid”. “Повний дурень” — говорити можна, а іноді навіть потрібно. Єдиний нюанс у тому, що повний англійською — full, а дурень — a fool.

Щоб уникнути фонетичного неблагозвучності, рекомендую використовувати синоніми: A full idiot або A complete fool. Сподіваюся, допоміг. Користуйтеся на всю котушку і ні в чому собі не відмовляйте!

Темпи просування вперед дивують навіть мене, досвідченого. Виявляється, якщо не намагатися диктувати педагогу методику, а довіритися йому (перевіривши на вошивість заздалегідь), то твій власний мозок починає тебе активно і позитивно вражати.

 

Містечко СТУПІДОНІЯ – багатосерійний фільм у буквах, що розповідає про персонажів навчального ситкому Дениса Третьякова “Англійська мова. Перше занурення”.

Попередні епізоди:

Наступний епізод:

***

Дізнайтесь більше про навчальні програми DenEdSy: 

  • Start-up touch – підготовчий курс з англійської мови для початківців,
  • English Search Quest 1 – акцент на граматику, лексику і правильне говоріння,
  • English Search Quest 2 – акцент на зняття блоку, розвиток навичок грамотного говоріння та навчання думати англійською мовою.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.