Запитуючий

Вивчаємо англійську системно: як взяти академвідпустку

02.03.2024
 • Задати питання

Довідка про DenEdSy

Як ви знаєте, система глибокого вивчення англійської мови English Search Quest не схожа на традиційне навчання на кшталт Кембриджа. Також, вона не схожа на марафони, розпіарені додатки, розмовні клуби та репетиторство.

В DenEdSy не вчать англійську мову за темами і не заучують фрази – натомість послідовно розвивають вміння чути, розуміти, думати та розмовляти англійською.

В основі системи:

 1. методика “Спіраль”,
 2. індивідуальний покроковий Алгоритм DenEdSy,
 3. принцип безперервності,
 4. принцип навчання через власний досвід,
 5. посібники, створені автором системи Денисом Третьяковим,
 6. поєднання елементів академічного навчання з технологією “квест”.

Дорослі люди та підлітки удосконалюють англійську мову в DenEdSy за програмами:

 • Start-up touch – підготовчий курс для початківців (тривалість 6-7 місяців в залежності від обраного навантаження).
 • English Search Quest 1 – з акцентом на граматику, лексику та правильне говоріння (тривалість 8 – 15 місяців в залежності від обраного навантаження).
 • English Search Quest 2 – метою якого є зняття мовного блоку та розвиток навичок образного мислення англійською (тривалість 9 – 18 місяців в залежності від обраного навантаження).

Що таке Академвідпустка?

Весь навчальний процес регулюється Правилами. Студент обов’язково ознайомлюється з ними на етапі початку навчання. Правила є законом також і для тьютора, якій буде працювати з вами. Хто такі тьютори в DenEdSy можна прочитати тут.

З однієї сторони, в DenEdSy толерантні до особливостей конкретного студента. Правила передбачають гнучкість в межах Алгоритму, а відмовитись від занять можна на будь-якому етапі.

З іншої сторони, компанія також має право відрахувати студента з навчання – гнучкість дозволена в певних межах, які чітко прописані. Передумовою для відрахування є невихід з академвідпустки.

Якщо кожен день з’їдати кілограм пряників в цукровому сиропі – вони перетворюються на отруту. Те ж саме і з навчанням.

Пасивність до порушень студентом дисципліни дорівнює професійній непридатності. Денис Третьяков вважає це освітнім шахрайством.

 

Мабуть, ви помітили, що в назві курсу є слово “квест”. Звісно воно там не для краси, тому що English Search Quest, створений Денисом Третьяковим і є першим освітнім квестом з вивчення англійської мови, побудованим на засадах педагогічної науки. А не бізнесменами від освіти, які в кращому випадку міксують матеріал з англійських та американських посібників.

Тож, як і у звичайному квесті, студент отримує “штрафні” бали за невиконання завдань, за відставання від індивідуально складеного розкладу, за небажання виправляти помилки тощо (всі умови докладно описані в Правилах навчання).

При досягенні певної кількості “штрафних” балів, вас автоматично відправлять в академвідпустку. 

Ці 2 тижні дають змогу вдихнути-видихнути. Наздогнати все прогавлене. Виконати і здати всі типи завданнь.

 

Англійська мова - академвідпустка

4 запитання про Академвідпустку в DenEdSy

 1. Чи можна піти в академвідпустку за власним бажанням?
  Так. Зазвичай, це якісь форс-мажорні обставини, як то: хвороба, раптовий переїзд або інші ситуації. Варто розуміти, що “форс-мажор”- це непередбачувана обставина. Та пам’ятати про те, що кількість академвідпусток обмежена і система не робить виключень.
  Безперервність навчання за обраною вами інтенсивністю – один з найважливіших елементів системи вивчення та удосконалення англійської мови в DenEdSy. Займатися можна, перебуваючи в будь-якій країні, в будь-якому часовому поясі, в звичний час доби, що створює чіткий цикл отримання інформації та формування мовних навичок.
 2. Період академвідпустки оплачується?
  Ні. Коли ви йдете в академвідпустку (будучи відправленим тьютором або за власним бажанням), плата за навчання не нараховується.
 3. Чи є можливість повернутись на курс, якщо обставини склались таким чином, що прийшлось покинути навчання?
  Так. Ви будете прийняті на курс і проходитиме його з самого початку. Неможливо повернутись на курс на той етап, з якого ви його покинули. Але, звісно, ви можете взяти більшу інтенсивність занятть, щоб швидше наздогнати точку, на якій покинули навчання і рухатися далі.
 4. Скільки академвідпуствок я можу взяти протягом навчання?
  Кількість академвідпусток на підготовчому курсі Start-up touch: одна. На курсі English Search Quest 1: дві на першому витку спіралі, та по одній на другому і третьому. На курсі English Search Quest 2: по одній на першому, другому і третьому витку спіралі.

 

***

Дізнайтесь більше про програми DenEdSy: 

 • Start-up touch – підготовчий курс з англійської мови для початківців,
 • English Search Quest 1 – акцент на граматику, лексику і правильне говоріння,
 • English Search Quest 2 – акцент на зняття блоку, розвиток навичок грамотного говоріння та навчання думати англійською мовою.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.