Читач

Посібник АНГЛІЙСЬКА МОВА. ЧЕТВЕРТЕ ЗАНУРЕННЯ. Емоції. Інтро.

27.12.2023
  • Задати питання

Англійська мова. Четверте занурення. Новий посібник Дениса Третьякова, Україна. Модальні елементи, інфінитив та герундій

English. The 4-th sinking. CHAPTER 1. Емоції. Інтро.

Чому ми говоримо англійською так нудно і “сухо”? Часто на початковій стадії вивчення мови ми акцентуємо увагу на граматиці та запам’ятовуванні нових слів, забуваючи про те, що мова також має свої емоційні нюанси. Також під час вивчення мови в ізоляції, без використання контексту та реальних ситуацій, мовлення може залишатися теоретичним і позбавленим жвавості.

Найпростіший і найпримітивніший спосіб вивчити мову в контексті – розбити її на окремі зрозумілі теми: туризм, покупки, лікарня тощо.

Однак у реальному житті такий метод лише зв’язує руки й обмежує кругозір. Набагато ефективнішою є прив’язка до емоційного контексту: вдячність, недовіра, злість, захоплення, схвалення…

У цьому «серіалі» не буде жодної езотерики та чаклунства, я пропоную вам “прив’язатися” до емоційного контексту за допомогою конкретних граматичних інструментів, а саме – ввідних конструкцій, правильного використання модальних елементів, інфінітива та герундія.

Розмова буде довгою. До кінця дійдуть лише ті, кому це насправді потрібно. До зустрічі на фініші.

На основі посібника створюється курс ENGLISH SEARCH QUEST 3.

Закінчивши його, ви зможете вільно, емоційно та грамотно говорити англійською мовою. Зможете розуміти найдрібніші нюанси того, що вам каже носій англійської мови та самі виражати себе, а не говорити сухо та механістично.

Вступ на курс – після закінчення English Search Quest 1 або English Search Quest 2.

Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.