Запитуючий

Ніколи так далеко не заходив у вивченні англійської…

21.03.2024
 • Задати питання

По завершенню вивчення англійської мови в DenEdSy студенти заповнюють анкету зворотнього зв’язку. Нижче – статистика і пряма мова студентів, які закінчили навчання та які були відраховані.

Скільки студентів досягають результату?

90-95% студентів проходять програми English Search Quest повністю. Такий високий відсоток досягається системою прийому на навчання.

 • З них 95% відмічають ефективність Алгоритму навчання: “дисциплінує”, “допомагає”. 5% – відносяться нейтрально. Один студент написав, що “Алгоритм мав би бути більш гнучким і підлаштовуватися під бажання учня і що він був би готовий платити за те, щоб йому не слідувати”. Проте, курс завершив.
 • 100% відзначають ефективність контрольних онлайн-діагностик: “Спочатку страх, потім полегшення і радість”, “Хвилювався”, “Хотілось би більше”.
 • 98% відзначають прозорість та зрозумілість Правил навчання: “Добре укладено в систему”, “Сприяє досягненню результату навчання”, “Вперше зустрівся з таким, що Правила не для галочки, а фундамент навчання”, “Відчуття, що все продумано”. 1% вважають, що Правила могли б бути ще більш детальними та “більш поблажливими”. Ще 1% вважають, що “Правила періодично бісили”. Проте, курс завершили.
 • 100% відзначили ефективність аудіо-вправ DenEdSy: “Чудові адаптовані тексти, прекрасна вимова”, “Обожнюю”, “Виснажували, але це добре”, “Складно, але я нарешті почала чути”.
 • 100% студентів, які пройшли програми повністю відмітили, що ніколи не стикались з таким навчанням англійській мові. Було складно, іноді нестерпно складно, але тепер вони горді собою і своїми досягненнями: “Ваш курс по наповненню шикарний – це був мій основний стимул його пройти”, “Крутяцький курс, було важко”, “Добре, що система передбачає Академвідпустки“, “Мій перший і єдиний досвід вивчення англійської мови, коли не було бажання закинути, коли реально відчув зміни свого рівня”, “Ніколи так далеко не заходив у вивченні англійської, раджу всім”.
 • 90% студентів відзначили, що вартість* навчання приємно здивувала і має бути вищою: “Відчуття виграшу (приємно дивує)”, “Має бути вищою в 2 рази”, “Вважаю вартість заниженою”, “Могло б бути дорожче”. 10% відзначили ціну, як прийнятну.

 

*Вартість навчання, Опис програми та Правила розміщені на сторінці конкретного курсу. Перейти на сторінку програм вивчення англійської мови в DenEdSy.

 

Денис Третьяков, система вивчення англійської мови, яка докорінно відрізняється від всіх існуючих методик.

Скільки людей не завершують навчання і чому?

Загалом в DenEdSy кидають навчання або відраховуються тьютором 5-10% в залежності від курсу. Такий невеликий показник маємо тому, що немотивовані на системне вивчення англійської мови люди не проходять етап зарахування на навчання.

Отримавши заявку, ми відправляємо майбутньому студенту завдання для Вхідної діагностики, Опис системи, Правила навчання та інші документи. Тьютор визначає курс та радить навантаження.

Проте, нажаль, процес прийому пропускає невелику кількість людей, які кидають одразу ж.

 • 80% – це студенти, які перестають займатися на першому ж місяці. Серед них – 30% такі, що відмовляються від навчання одразу після отримання Алгоритму (розкладу із завданнями та контрольними діагностика тьютора).
 • Серед причин називаються такі:
  – не має часу;
  – складно;
  – я так не можу, мені не підходить;
  – у мене немає технічної можливості працювати з pdf-файлом посібника.

Зазвичай, це означає: “Я думав/думала, що інформація про систему навчання та Правила, які регулюють весь процес – це не по справжньому, а як повсюди. Я буду займатися, як хочу. Я ж плачу вам гроші, то в чому справа?!” Аж раптом, з’ясовується, що ні.

 • Решта 20% це студенти, що кидають або відраховуються на певних термінах навчання. Тут все по-різному, найчастіше це відбувається на 4-6 місяцях.
 • Серед причин:
  – хочу більше академвідпусток в процесі навчання;
  – немає часу займатися;
  – всі люди як люди, а я вчуся.
  2% з цих студентів повертаються на навчання через деякий час.

 

*Вартість навчання, Опис програми та Правила розміщені на сторінці конкретного курсу. Перейти на сторінку програм вивчення англійської мови в DenEdSy.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.