Запитуючий

Англійська мова в DenEdSy: вимогливість та дисципліна

07.01.2024
  • Задати питання
Hi! 2 begin with, I'm not a salesman, but a teacher for sure. So, I'm willing 2 get a closer acquaintance with U. Should U? Please… якби ви володіли англійською, невже зайшли б на мій сайт?! В цій рубриці я відповідаю на заперечення, поради та хейт. Для того, щоб ви кращє зрозуміли систему і принципи DenEdSy.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, автор посібників з вивчення англійської мови, Україна

 

– А чому не можна ставитися до нас більш поблажливо та знизити рівень вимогливості? – іноді запитують дорослі, які свідомо обрали мету вивчити англійську мову. – Не всі ж мають здібності до мов і час! Врешті-решт, ми платимо гроші, а тому і хочемо вчимо, хочемо – не вчимо.

Ось моя відповідь:

По-перше, дивно, що ви так сприймаєте себе. По-друге, навіщо нам занижувати планку і псувати свою репутацію? По-третє, якщо вам власні результати не важливі, знайдіть школу слабше, де всім байдуже, вивчите ви англійську мову чи ні.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, Україна

Дисципліна = свобода

Це один з основних принципів менеджменту і один з основних принципів удосконалення англійської мови в DenEdSy. Як і багато інших, цей принцип запозичений бізнесом з військової справи. І, мабуть, є найскладнішим. Тому що, вимагає перш за все застосування до себе.

Нажаль, принцип “дисципліна = свобода” поки що не є занадто популярним в нашій країні.

Не останню роль в цьому відіграє армія рожевих психобізнеслайфкоучів, які різко негативно ставляться до дисципліни.

– Дисципліна – це токсично, – кажуть вони. Хочеш – роби. Не хочеш – не роби. А інакше – газлайтинг, агресія, мізогінія, оціночні судження, сексизм, тиск! І це дуже заходить аудиторії.

Аж допоки справа не доходить до бізнесу, роботи або навчання.

Тоді настає час ломки. В бізнесі – у вигляді хаосу. В роботі – зривами термінів та небажанням брати відповідальність. В навчанні – вимогами погойдати, пожаліти, спростити процес і виконувати всі забаганки “клієнта”.

В результаті – посередня дохідність підприємств, посередня продуктивність праці і посередні знання та навички.

DenEdSy навчає дорослих людей англійській мові за принципом “Дисципліна = свобода”. А методично навчання відбувається за принципом “Education through experience» – навчання через власний досвід.

Будь-яке навчання – це самоменеджмент. Все, як вас вчили: мета, план, терміни, завдання, ресурси, алгоритм, контроль, допомога, результат.

Спостерігаючи за студентами, можу сказати, що удосконалюючи англійську мову, вони також удосконалюють навички управління собою, своїм часом, цілями, наполегливістю. Навіть не усвідомлюючи цього.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, Україна

Результат навчання забезпечує система, яка тримає студента на навчальному шляху, має чіткі терміни, забезпечує безперервність процесу і не дозволяє нехтувати Правилами.

***

Дізнайтесь більше про програми DenEdSy: 

  • Start-up touch – підготовчий курс з англійської мови для початківців,
  • English Search Quest 1 – акцент на граматику, лексику і правильне говоріння,
  • English Search Quest 2 – акцент на зняття блоку, розвиток навичок грамотного говоріння та навчання думати англійською мовою.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.