Запитуючий

Англійська мова: безкоштовне навчання в ДІЇ vs платне в DenEdSy

18.11.2023
  • Задати питання

Держава запустила безкоштовний сервіс вивчення англійської мови через ДІЮ.

Одразу скажу – це чудова ініціатива для всіх: для українців, які можуть безкоштовно спробувати вчити англійську мову за стандартною кембриджською методикою і для комерційних шкіл, які працюють з дорослими людьми, доводячи їх до результату.

Розповім вам, чим система глибокого вивчення англійської мови DenEdSy відрізняється від сервісу Promova, навчання в якому пропонується через систему ДІЯ. Я нарахував 7 відмінностей.

Англійська безплатно Дія

DenEdSy відрізняється:

  1. Наявністю результативної контрольованої системи навчання. Методика глибокого вивчення англійської мови – антогоніст Кембриджу. Всі програми: Start-up touch (підготовчий курс для початківців), English Search Quest 1 та English Search Quest 2 побудовані на принципі “education through experience” – навчання на власному досвіді.
  2. Постійним контролем процесу навчання: Алгоритм + Цифровий фасилітатор + Фаховий тьютор і принцип безперервності навчання. При цьому ми принципово не використовуємо додаток.
  3. Ставленням до мови. А саме, категоричним НІ розділенню мови на шматки. В DenEdSy неможливо окремо вчити правопис, окремо лексику, окремо часи, окремо фразові дієслова, окремо розділові знаки, окремо “стилі мови”. Ми не заучуємо фрази і не вчимо англійську мову по темах: ресторан, готель, аеропорт, транспорт…
  4. Необхідністю оплачувати навчання (від 1022 грн. – найдешевший місяць на курсі Start-up touch до 3650 грн. – найдорожчий місяць на курсі English Search Quest 2). Вартість залежить від курсу та навантаження. Оплачувати весь курс одразу не потрібно. Студенти отримують рахунки щомісяця.
  5. Система English Search Quest є повністю українською розробкою. Вона враховує особливості слов’янського сприйняття англійської мови і в цьому також відрізняється від Кембридської системи, яка однакова “для всіх країн і народів”.
  6. Намаганням занурити і в мову, і в культуру. Ми показуємо і пояснюємо культурні особливості носіїв англійської мови – і я вважаю це вкрай важливим для того, щоб українці змогли якнашвидше вивчити англійську та повноцінно інтегруватися в європейське середовище. Найпростіший приклад: якщо ви хочете використовувати вуличний сленг – це одна історія. Якщо бажаєте виражатися літературно або використовувати кінематографічний стиль – це зовсім інша річ. Але розуміння недоречностей використання обох стилів – це вже показник культури. Хоча насправді, все набагато цікавіше.
  7. Офіційною Гарантією результату: + 2 рівні від того, з яким студент прийшов на курс (розповсюджується на основні курси ESQ 1 та ESQ 2).

 

Англійська мова безкоштовно Дія

Окремо зауважу, про те, що дорослі люди нерідко розглядають навчання як приємний процес, вільний від будь-яких зобов’язань. Що вони є клієнтами, а не студентами і навчання можна призупинити за будь-яких обставин (наприклад, “я не в ресурсі”, “діти”, “робота”, “війна”, “перемога”, “втомився/втомилась”, “не було часу” тощо), а потім повернутись до нього знову. Не за навчанням, а за приємностями. За пряниками з цукровим сиропом.

В професійних курсах з вивчення англійської мови в DenEdSy є чимало приємних моментів, які можна порівняти із пряниками з цукровим сиропом. Їх об'єднує одне слово: результат.

 

Тому, ви не зможете закінчити курс, не дотримуючись офіційних, прозорих і, насправді, нескладних правил навчання.

Пробуйте різні підходи:

  • Promova.
  • DenEdSy.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.