Петро, 29 років, топ-менеджер, спортсмен, любить мандрувати
Ставить конкретні запитання. Відповіді обмірковує. Іноді ставить запитання на розуміння якихось явищ, ситуацій. Самокритичний. Здатний визнати помилку. Навчаючись, з’їдає всі порції, без залишку і нарікання на несмак/складність/обсяг. Йде за таймтейблом Алгоритму English Search Quest.
Якщо не намагатись диктувати педагогу методику, а довіритись йому, то твій власний мозок починає тебе активно та позитивно дивувати.
Мені з Петром реально пощастило. І як людині, і як педагогові. Подумки я його називаю аристократом із глибинки — найглибша «європейськість» у всьому: такт, самокритичність, доброзичливість. Почуття гумору просто бездоганне, що я, мабуть, ціную в людях понад усе.
За весь період нашої взаємодії я жодного разу не почув від хлопця щось на кшталт «складно, багато чи нелогічно». Навпаки: «Окей, зустрінемося у суботу. Тупитиму очно». І такий світогляд дає свої результати…
Петро:
— Як на мене, все дуже просто. Коли займатимемося серйозними речами?
Д.Т.:
— Надішліть мені виконані вправи (нехай навіть за допомогою Google-перекладача). Будете вражені кількістю помилок.
Петро:
— Денисе, як не забувати про артиклі? У мене поки що не виходить.
Д.Т.:
— Привчіть себе до дисциплінованості. На етапі вивчення англійської мови в процесі виконання вправ змусіть себе ВСІ слова з першого стовпчика (мова йде про обчислювані іменники) якось деталізувати. Артиклями чи займенниками – неважливо. Поступово це борошно перейде у навичку, яку Ви перестанете помічати.
Петро:
— Все зрозуміло:
- “He washes the dishes” — активна дія.
- “He is tied and wet” — стан.
- “Stupid” — професія.
— А чи можна сказати: «Повний дурень»? Дякую…
Д.Т.:
— Ну, якщо вже «Stupid» — професія, то де Ваш деталізатор? “A stupid”. “Повний дурень” — говорити можна, а іноді навіть потрібно. Єдиний нюанс у тому, що повний англійською — full, а дурень — a fool.
Щоб уникнути фонетичного неблагозвучності, рекомендую використовувати синоніми: A full idiot або A complete fool. Сподіваюся, допоміг. Користуйтеся на всю котушку і ні в чому собі не відмовляйте!
Темпи просування вперед дивують навіть мене, досвідченого. Виявляється, якщо не намагатися диктувати педагогу методику, а довіритися йому (перевіривши на вошивість заздалегідь), то твій власний мозок починає тебе активно і позитивно вражати.
Містечко СТУПІДОНІЯ – багатосерійний фільм у буквах, що розповідає про персонажів навчального ситкому Дениса Третьякова “Англійська мова. Перше занурення”.
Попередні епізоди:
- Епізод №1, Ніна: Soup І Soap – не одне й теж саме
- Епізод № 2, Сергій: I have a bear
Наступний епізод:
- Епізод №4, Вікторія: I do understand
***
Дізнайтесь більше про навчальні програми DenEdSy:
- Start-up touch – підготовчий курс з англійської мови для початківців,
- English Search Quest 1 – акцент на граматику, лексику і правильне говоріння,
- English Search Quest 2 – акцент на зняття блоку, розвиток навичок грамотного говоріння та навчання думати англійською мовою.
- Англійська за підпискою – розвиває / підтримує навички вільного емоційно-насиченого говоріння англійською мовою.