Хейтер

Англійська мова в DenEdSy: спілкування тьютора зі студентом

13.05.2024
  • Задати питання
Hi! 2 begin with, I'm not a salesman, but a teacher for sure. So, I'm willing 2 get a closer acquaintance with U. Should U? Please… якби ви володіли англійською, невже зайшли б на мій сайт?! В цій рубриці я відповідаю на заперечення, поради та хейт. Для того, щоб ви кращє зрозуміли систему і принципи DenEdSy.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, автор посібників з вивчення англійської мови, Україна

 

Об’єктивний факт

Стиль спілкування тьютора зі студентом в DenEdSy діловий і строгий. Тьютор зобов’язаний відзначати навіть найдрібніші помилки студента.

Заперечення

– Вас спасло тільки те, що я оплатила наперед і за льготною ціною. Відчувати себе дурнем за свої ж гроші дуже неприємно.

Відповідь

І знову не дає спокою питання “пряників”. Багаторічний досвід роботи репетитором Дениса Третьякова до того, як він створив систему English Search Quest показує, що не пізніше, ніж за два місяці, студент робить перші спроби “сісти на голову”, випросити собі преференції, дозвіл знизити інтенсивність або якість навчання.

Через три місяці це призводить до деградації досягнутих результатів, відкату до стартової точки. Тому в нашій компанії дистанція між тьютором і студентом є принциповим і непорушним аспектом.

Обов'язок студента - якісно дотримуватися всіх пунктів Алгоритму, обов'язок тьютора - вказувати на всі помилки та пропонувати всі можливі шляхи розв'язання труднощів, що виникають.

 

Питання про гроші в цьому контексті абсолютно неетичне, тому що за свої гроші ви отримуєте високий рівень кваліфікації педагога, а також увесь методичний набір заходів впливу, здатних змусити дорослу людину робити те, чого вона не хоче робити за жодних обставин – вчитися.

***

Дізнайтесь більше про програми DenEdSy:

  • Start-up touch – підготовчий курс з англійської мови для початківців,
  • English Search Quest 1 – акцент на граматику, лексику і правильне говоріння,
  • English Search Quest 2 – акцент на зняття блоку, розвиток навичок грамотного говоріння та навчання думати англійською мовою.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.