HR

Корпоративна англійська для ваших співробітників в DenEdSy

18.11.2023
 • Задати питання

Головна проблема з корпоративною англійською мовою в тому, що співробітники не мають права вибору оператора, системи та методики навчання.

Звідси низька мотивація, про яку говорять практично всі HR та L&D фахівці, з якими ми спілкуємось.

DenEdSy надає можливість системного вивчення англійської мови персоналу без розторгнення діючого контракту з підрядником - школою або репетитором.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, Україна

Корпоративна англійська мова в DenEdSy

Типовий процес організації удосконалення англійської мови в компаніях виглядає так:

 • компанія обирає оператора або, навіть, репетитора, який погоджується виконувати вимоги, викладені в специфікації та дає кращу ціну;
 • персонал тестується (нерідко, тією ж компанією) та розбивається на групи;
  протягом визначеного періоду проводяться групові заняття (пам’ятаємо, що групові заняття самі по собі мають найнижчу ефективність);
 • по завершенню проекту проводиться тестування (нерідко, тією ж компанією).

І так по колу.

Незважаючи на те, яка застосовується мотивація, фахівці схиляються до висновку: якщо людина хоче, то підлаштовується під вибір компанії і займається, якщо ні – то нічого неможливо вдіяти. 

Звісно, можливо. Надайте людині вибір. Для того, щоб вона САМОСТІЙНО прийняла рішення. Компенсуйте оплату навчання за результатом її вибору.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, Україна

Сама система навчання в DenEdSy побудована таким чином, що роботодавцю не потрібно контролювати учбовий процес, відвідуваність і тому подібні речі. Адже, ви не пастухи, а HR та L&D фахівці. Ваші співробітники – не вівці, а самостійні та усвідомлені люди.

Якщо ви вимагаєте і додатково оплачуєте оператору адміністрування, звіти, автоматизацію цього всього тощо – це вже привід замислитися про ефективність організації корпоративного навчання англійської мови у вас в компанії.

Правильна система навчання та методика самі по собі знімають необхідність будь-якого додаткового адміністрування, окрім того, що ВЖЕ закладене в учбовому процесі.

Отже.

 • Запропонуйте персоналу альтернативу – напишіть нам і ми все організуємо.
 • Відчепіться від людини протягом навчання. Протягом навчання ми надішлемо вам 3 звіти: 1) повідомлення про початок навчання та програму за результатом вхідного завдання; 2) повідомлення про перехід на наступний етап / відрахування; 3) інформування про закінчення курсу.
 • Оцініть результат за допомоги незалежного тестування.
 • Компенсуйте вартість навчання, згідно мотиваційній політиці вашої компанії.

Про систему глибокого вивчення англійської мови DenEdSy

Система вивчення / удосконалення англійської мови ENGLISH SEARCH QUEST, створена українською компанією DenEdSy. Intelligence Evolution Hub. Система є абсолютною альтернативою індивідуальним заняттям з репетитором, груповим заняттям, додаткам та будь-якім іншим існуючим форматам навчання.

Одна з головних переваг ESQ – врахування особливостей слов’янського сприйняття англійської мови.

Побудова системи English Search Quest методологічно, організаційно та фінансово якнайкраще підходить компаніям для удосконалення англійської мови персоналом різних ланок.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, Україна

Для занятть не потрібно формувати групи, виділяти конкретний час, виділяти великий бюджет та час на контроль.

 • Студент знайомиться з системою – опис системи та Правила навчання.
 • Виконує Вхідне завдання. Зазвичай, персонал компаній вчиться за програмами English Search Quest 1 та English Search Quest 2. Якщо фахівці не мають досвіду вивчення англійської мови – то з підготовчого курсу Start-up touch.
 • Обирає індивідуальну інтенсивність навчання.
 • Порушення (затримка слідування алгоритму курсу, затримка виконання завдань, небажання виправляти помилки) призводять до нарахування штрафних балів. Неможливо перейти до наступного завдання (аудіо, текстового, пошукового тощо), не сдавши тьютору минуле.
 • По досягненні певної кількості штрафних балів студент відправляється в 10-ти денну академвідпустку, отримуючи можливість наздогнати програму та примусове зниження навантаження. Кількість академвідпусток – 4 за курс: 2 на першому витку спіралі ESQ, по 1 на другомі та третьому витках.
 • Використавши ліміт академвідпусток та/або нехтуючи Правилами навчання, студент відраховується з курсу.
 • Одна з фундаментальних основ системи навчання англійської мови в DenEdSy – безперервність навчання. Всі програми мають чіткі терміни, щомісячна вартість детально розписана. Навчання на курсах ESQ 1 та ESQ 2 передбачає Гарантію результату. Докладно про систему оцінювання та Гарантію читайте тут.

Система занять English Search Quest створена для дорослих людей, не прив’язує студентів до конкретних годин. Займатись можна з будь-якого міста та країни.

Перший крок для зарахування на курс – ознайомлення з системою, правилами навчання та калькуляцією вартості. Другий – обрання навантаження. Третій – оплата першого місяця та установча онлайн-зустріч із тьютором.

Подати заявку на навчання: +38 068 824 08 17 (Телеграм, WhatsApp, Viber) або через форму заявки на сайті.

Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.