Хейтер

Англійська мова в DenEdSy: кнут та пряник

29.01.2024
  • Задати питання
Hi! 2 begin with, I'm not a salesman, but a teacher for sure. So, I'm willing 2 get a closer acquaintance with U. Should U? Please… якби ви володіли англійською, невже зайшли б на мій сайт?! В цій рубриці я відповідаю на заперечення, поради та хейт. Для того, щоб ви кращє зрозуміли систему і принципи DenEdSy.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, автор посібників з вивчення англійської мови, Україна

 

Об’єктивний факт

Штрафні бали в DenEdSy нараховуються за порушення навчальної дисципліни та невиконання пунктів Алгоритму.

Заперечення

– Алгоритм не гнучкий. Це для мене мінус. Я готова оплатити заняття на яке я не можу прийти, наприклад. Але система штрафних балів мене бісить. Не можуть бути одні кнути, пряники мають бути також. Або здав щось на відмінно – мінус штрафний бал, наприклад.

Відповідь

Для початку необхідно розібрати різницю між сферою обслуговування і соціальною сферою.

Якщо сфера обслуговування (салони краси, заклади громадського харчування, торгівля…) працює з клієнтами, які споживають їхні послуги добровільно та із задоволенням, то соціальна сфера (освіта, охорона здоров’я…) – зі студентами/пацієнтами, що споживають послуги вимушено, внаслідок впливу не залежних від них обставин.

Виходячи з вищесказаного випливає те, що і підходи до взаємодії зі споживачем будуть значно різнитися.

“Батоги” – це, звісно ж, перебір, але й кніксени, крім тих, що закладені в самій системі навчання, теж не передбачаються.

Студент здобуває знання, що йому життєво необхідні, тому тьютор може собі дозволити дати суху оцінку успішності без реверансів, як це заведено в ділових стосунках серед дорослих людей.

 

Що ж до штрафних балів, вони знімаються автоматично, щойно студент ліквідував заборгованості. А для студента, який не з’являється на діагностичну онлайн зустріч, передбачений офлайн формат цього виду навчання.

***

Дізнайтесь більше про програми DenEdSy: 

  • Start-up touch – підготовчий курс з англійської мови для початківців,
  • English Search Quest 1 – акцент на граматику, лексику і правильне говоріння,
  • English Search Quest 2 – акцент на зняття блоку, розвиток навичок грамотного говоріння та навчання думати англійською мовою.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.