Хейтер

Англійська мова в DenEdSy: інфантильні дорослі

02.01.2024
  • Задати питання
Hi! 2 begin with, I'm not a salesman, but a teacher for sure. So, I'm willing 2 get a closer acquaintance with U. Should U? Please… якби ви володіли англійською, невже зайшли б на мій сайт?! В цій рубриці я відповідаю на заперечення, поради та хейт. Для того, щоб ви кращє зрозуміли систему і принципи DenEdSy.
Денис Третьяков

Засновник DenEdSy, автор посібників з вивчення англійської мови, Україна

Об’єктивний факт

В DenEdSy від самого початку прийнято усвідомлене рішення не працювати з інфантильними дорослими.

Заперечення

Алгоритм зайнять зрозумілий, але я думаю, що його треба нагадувати перед кожним колом. Прямо сісти з учнем на живій сесії і пройти на практиці як саме що виконувати. Показати, як користуватись диктофоном, наприклад. Терпиміше якось ставитись до людей. Неприємно відчувати себе дурнем на рівному місці.

Відповідь

Одразу за змістом будь-якого з посібників слідує докладна покрокова Інструкція роботи з Алгоритмом. Ми не вважаємо за можливе примушувати фахівця виконувати роботу вихователя та ще й безоплатно.

Кожна хвилина витраченого тьютором часу має бути оплачена. Дорослі люди, особливо матері школярів, часто переносять стереотип початкової та середньої освіти на післядипломну, що є значною перешкодою для досягнення особистих результатів в обраній сфері.

Очевидним є лише одне – доросла людина самодостатня і здатна скористатися наданими матеріалами самостійно. Репліку про диктофон, з вашого дозволу, залишу без уваги.

***

Дізнайтесь більше про програми DenEdSy: 

  • Start-up touch – підготовчий курс з англійської мови для початківців,
  • English Search Quest 1 – акцент на граматику, лексику і правильне говоріння,
  • English Search Quest 2 – акцент на зняття блоку, розвиток навичок грамотного говоріння та навчання думати англійською мовою.
Назад до статей

Відправити заявку на навчання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.

Задати питання

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних.